Jak žije Vaše bývalá láska?

Někdy si vzpomenete na svou ztracenou lásku, která vás opustila bez vysvětlení. Možná hledáte příčiny nebo uzavření. Někdy vás napadá jaký by váš život byl kdyby jste možná byli trpělivější nebo naopak více razatně hledali odpovědi na Vaše otázky.

Jak se zorientovat v tomto videu?

Toto video obsahuje tři možnosti, tři balíčky karet s různými scénáři. Jednotlivé balíčky jsou označeny drobnými předměty pro snadné rozlišení. Pusťte si začátek videa a intuitivně si vyberte, který balíček vás “volá”, ke kterému předmětu vás to nějak “táhne”.

Balíček číslo 1 je ovelmi silné ženě, která si vybudoval život podle svých představ. Je velmi soběstačná a ví co dělá. Karty vám radí, že jsetli se cítíte , že byste rád veděl odpovědi na vaše otázky tak ,když se osmělíte zeptat tak je najdete. Ráda Vás uvidí.

Balíček č.2 s perlami tato osoba, zůstala zablokovaná ve svém světě, protože nechápe uplně jasně a přesně co se děje okolo ní, kam ten svět spěje , co se od ní čekává. Je to někdo velmi krásný a vzdělaný ale myslí jinak a tak cití jinak. Nevyzná se v lidech a ani v sobě. Neustálý strach a nervosita je příčinnou , že tento člověk nemůže být sám sebou. Nechápe věci , situace ani svoje pocity správně. Dává svým pocitům jiná jména a pak mate sebe i lidi okolo sebe. Je velmi zranitelný a náladový. Nakonec po vysilujícím boji se tato osoba uzavřelado svého světa, což je jediný způsob jak může přežít.Kdyby se nechal nášet svými pocity tak by jí tozahltilo. Proto , se uzavírá do sebe a žije sama. Jedině profesionální pomoc a dlohodobá změna životních podmínek by mohla změnit myšlenkový systém a citové reakce této osoby. 

Karty nevidí možnost jak se spojit s touto osobou protože ikdyž ji kontaktujete tak pravděpodoběně se odpovědi na své otázky nedočkáte. 

Balíček číslo 3 nitě a smutek a bolest. Někdo kdo ztratil svoje srdce protože ztratil sebe.Někdo kdo příliš miluje. Nemá vybudované zdravé hranice co může sám dělat a tak to co můžou jiní lidé dělat jemu.Každý partner odejde od této osoby po krátkém období romance protože ona je absolutně závislá nemá žádnou svou sílu nebo respekt. Je to smutné ale kromě pláče a stěžování by jste se nic nedozvěděl.

Tady není co vysvětlovat, tak to už uzavřete nadobro.

Mohu nějak pomoci i Vám?

OBJEDNEJTE SE ZDE

Okénko tarotových nadšenců

Karta k tomuto výkladu: 

ANDĚL MUMIAH

Tato karta znamená: 

Tento anděl nám pomáhá být citově více přizpůsobiví, a rozmotat naše citová pouta. Chrání nás proti negativním pocitům od ostatních lidí, o kterých nevíme.  

Jakou realitu si tvoříte

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published.